KONST / Litografier / Litografiskt tryck 4377398
nr 437 7398
Litografiskt tryck
1800-tal, 55x65
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 november 2006
kl 16:51:24
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
450 kr